14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Valentinipäev

See romantiline tähtpäev jõudis Eestisse 1980. aastate lõpul. Valentini- või sõbrapäeva eesmärk on meeles pidada oma armastatud inimesi, muuhulgas on üldlevinud ka komme teha kingitusi.

Aita lähedasel olla õigel ajal õiges kohas, valides kingituseks käekell. Seda enam, et kell on tänapäeval trendikas aksessuaar ja käekellade valik on lai.

Kuidas siiski valida lähedasele või kallimale käekella?
Alustuseks tuleks mõelda, kas kell peaks olema igapäevane või pidulik. Kas kandja hindaks seda rohkem aksessuaarina või sihtotstarbeliselt. Valikus on nahast, roostevabast terasest, silikoonist ja riidest rihmad. Neid valikuid tehes peaks lähtuma kandja elustiilist. Kui kandja on sportliku eluviisiga, siis tasuks vaadata, et kell oleks veekindel ja kaaluda silikoonist rihma. Kui soovitakse pidulikku kella, siis oleks igati asjakohane metallist rihmaga ja näiteks kuldse korpusega klassikaline kell.
Samuti on hetkel väga trendikad nahkrihmaga käekellad, mis on sobilikud nii igapäevaseks kandmiseks kui ka viisakad formaalsema riietuse juures. Must nahkrihm töötab igas olukorras!
Oma maitse järgi saab valida ka numbrilaua – kellaaeg võib olla märgitud araabia või rooma numbritega või tegemist võib olla hoopiski minimalistliku kellaga, kus puuduvad igasugused tähised. Samuti leiab valikust lisafunktsioonidega kellasid, millel on 24-tunni indikaator, taimer ja kuupäev. Mitmefunktsionaalsed kronograafkellad on luksuslikud ja väga praktilised.
Naisterahva puhul on oluline, kas kandja eelistab kullast või hõbedast ehteid, selle järgi oleks mõistlik otsustada ka kella korpuse värvi üle.

Meeste käekellamoes domineerivad hetkel pruunid ja sinised toonid. Naiste käekellade puhul on samuti märksõnaks värvid ja mustrid, populaarsust koguvad vintage stiilis käekellad.
Kella valides mõtle kandja elustiilile ja ära unusta ka iseloomu. Kell on aksessuaar, mis räägib kandja kohta nii mõndagi. Kuidas näed Sina oma kallimat või oma head sõpra?
Kui Sa jääd hätta valikuga, siis küsi meilt kindlasti nõu.