14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Film „Klassikokkutulek“…ja käekellad!

Lõpuks käis ka Käekellad.ee meeskond vaatamas menukat komöödiat „Klassikokkutulek“, kust sai kaasa võetud hulgaliselt positiivseid emotsioone ja natuke äratundmisrõõmu.

Natuke lähemalt filmist – Tegemist on Rene Vilbre lavastatud komöödiaga, mille peaosades on Mait Malmsten, Genka ja Ago Anderson. Filmi süžee annab võimaluse vaadelda kolme keskikka jõudnud mehe katset murda välja hallist argipäevast ja tunda ennast taas noore, elava ja vabana.

Filmi algstsenaarium on pärit Taanist, sellele järgnevalt on lavastatud ka Soome versioon. Mõlemal korral saatis filmi meeletu menu, just nagu meilgi!

Sarnaselt paljudele arvamustele tuleb tõdeda, et tegemist on vaieldamatult viimase aja ühe naljakaima kodumaise filmiga. Mahlane ja vürtsikas emakeele kasutus, situatsioonikoomika ja viimane, aga mitte vähem oluline – elulisus!


Foto: kuvatõmmis Apollo Kino kodulehelt

Mis tekitas meis äratundmise rõõmu? Käekellad!

Terase silmaga vaataja märkas kindlasti Henry Kõrvitsa rannet kaunistamas Police Copperhead sarja käekella. Olles karakteriga tutvunud, siis tuleb tunnistada, et valik on täiesti asjakohane.

Police Copperhead kellad on väga maskuliinsed ja jõulise iseloomuga – ja just selline tahtis olla Genka tegelaskuju Toomas.

Mait Malmsteni tegelaskuju Mart kandis filmis Daniel Wellingtoni klassikalist pruuni nahkrihmaga kella, mis on oma olemuselt ajatu, aga samas väga populaarne. Ja kas mitte Toomas ei janunenud kõige enam nooruse järele?

Tuleb taaskord tunnistada – käekell ei ole ainult praktilise otstarbega ega ka lihtsalt aksessuaar, kell on praktiline aksessuaar, millega saad kujundada enda olemust.

Kindlasti soovitame oma sõpradel murda ennastki välja argipäevast ja võtta aega naerudoosiks filmiga „Klassikokkutulek“.

Police kollektsiooniga saate tutvuda siit:

Daniel Wellingtoni kollektsiooniga saate tutvuda siit: