14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Sõbrapäeva kingitused temale ja temakesele

Sõbrapäeva kingitused on üks imearmas komme ja põhjus meeles pidada nii oma sõpru kui ka kõige kallimaid inimesi. Mis oleks parem põhjus võtta aeg maha ja tähistada, mõeldes tagasi koos veedetud ajale ja luues uusi ühiseid mälestusi. Ning mis ütleks veel paremini kui käekell, et meie armastus või sõprus peab ajale vastu.

Kingituste valimine on tihtipeale aga segadusse ajav ülesanne. Valik on suur, stiile on erinevaid. Kuidas leida just see õige kingitus, mis oleks ideaalne. Vaatame siinkohal koos, mis võiks sobida temale või temakesele sõbrapäeva kingituseks.Sõbrapäeva kingitused naistele

Midagi õrna ja naiselikku. Unistavad toonid ja lillemotiivid, kaunid käekellad, mis on iga romantiku unistus. Selline kingitus püüab tulevikus kindlasti igas seltskonnas pilke ja vallandab komplimentide laviini.

Vali kingitus ehete järgi, mida naine kannab. Üks kindel viis, kuidas kingitava kellaga täppi panna, on klapitada see kokku ehetega. Kui kingi saaja kannab tavapäraselt kuldehteid, ei ole väga mõttekas kinkida talle hõbedast kella. Ilus kuldne kell on aga kindel uus lemmik. Sama lugu ka hõbeehete kandjaga, kellele sobiks sõbrapäeva kingituseks ideaalselt hõbedane käekell.


Kingitused meestele

Meestele käekella sõbrapäeva kingituseks valides, on hea suunanäitaja tema tavapärane riietumisstiil. Üheks valikuks on maskuliinsed vaba-aja kellad. Sobivad hästi meestele, kes kannavad igapäevaselt vaba-aja stiilis riietust või kes on sportlikumat tüüpi meesterahvad.

Teine valik oleks soliidne klassikaline käekell, mis sobib smart-casual stiiliga (mugava ja ametliku riietusstiili segu) või ülikonnaga kandmiseks.


Sõbrapäeva kingitused paaridele

Tehes kingitust kas paaridele või enda kallimale oleks põnev idee klapitada kokku sama stiilis käekellad mehele ja naisele või siis endale ja kallimale.

Casio teemantidega retrokellad
mehele ja naisele
Guess kristallidega käekell
meestele ja naistele

Leidsid ka juba enda sõbrale või kallimale sobiliku kingituse? Tule viska pilk peale kogu meie käekellade valikule, mille seas kindlasti ka just see kell, mis on ideaalne valik sinu sõbrapäeva kingituseks.