14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Citizen käekellad nüüd meie valikus

Citizen on üks suurimaid käekellade tootjaid maailmas ja see nimi on paljudele tuttav. Peaaegu sada aastat on see tuntud kellabränd loonud tootmiseks järjest uusi tehnoloogiaid, pakkudes kõrgtasemel kvaliteeti ja töökindlust. Citizen käekellad on toodetud järgides ka vastutustundliku tootmise põhimõtteid. Citizen jälgib ja planeerib väga hoolega, et nii nende tootmine, kui ka kontorid hoiaksid oma ökoloogilist jalajälge meie planeedile võimalikult väiksena. Järjest enam kasutab Citizen tootmiseks looduslikke energiavarusi, on kokkuhoidlik ressursside kasutamisel (nagu näiteks vesi ja elekter) ja on pühendunud keskkonnateadlike toodete tootmisele, pakkudes ülimalt kvaliteetseid kellasi, mis peavad kaua vastu ja millest suur osa kasutab töötamiseks valgusenergiat.

Toon siinkohal välja mõned Citizeni kellade parimad omadused, mida leiate ka meie tootevalikust.

Eco-Drive käekellad

Innovatiivsed käekellad, mis töötavad päikeseenergial. Eco-Drive käekellas on kasutatud ülitundlikku fotoelementi, mis salvestab piisavalt energiat isegi õrnalt küünlavalguselt. Kasutamata energiavaru salvestatakse väikesesse akusse, mis peab vastu isegi üle kuue kuu vaid pimedas kapis seistes. Selle täiesti unikaalse tehnoloogiaga ei pea sa enam kunagi kella patareid vahetama

Automatic ehk „ise üleskeeravad“ käekellad

Automatic kell ei tööta patarei toimel, vaid keerab ennast ise üles. Kella sees on raskus, mis võngub liigutuste peale. Võnkuv osake on aga ühendatud kella hammasrattaga nii, et iga väiksem võnkumine keerab hammasratta mõjul kella vedru üles. Seega kandes kella igapäevaselt randmel, keerad sa oma liikumisega kella järjest üles ja ei ole vaja muretseda patareide ega igahommikuse kellakeeramise pärast. Küll aga peab arvestama, et kui sul on väheliikuv töö näiteks kontoris laua taga ja ka peale tööd ei ole sinu eluviis väga liikuv, võib jääda automaatsest keeramisest väheks ja pead siiski aitama kaasa ka manuaalselt kella üles keerates.

Titaanium käekellad

Peale selle, et Citizen käekelladel kasutatakse kõige innovatiivsemaid tehnoloogiaid, on kellad tuntud ka tipptasemel materjalide kasutuse poolest. Titaanium käekellad koguvad järjest rohkem populaarsust, kuna titaanium on ekstreemselt kerge, tugev ja kriimustuskindel. Citizen on pühendanud sellele imelisele materjalile lausa eraldi kollektsiooni.

Safiir klaasiiga käekellad

Kõige kvaliteetsemaks kella klaasiks on kahtlemata kriimustuskindel safiirklaas. Safiirklaasi on ka suure tahtmise juures peaaegu võimatu kriimustada ja ülimalt raske lõhkuda. Safiir klaas ei ole tegelikult päris klaas, vaid sünteetiline safiirkristall. See imeliselt vastupidav materjal on saadud alumiiniumoksiidi kristalliseerimisel ülikõrgete temperatuuride mõjul. Safiir, olenemata kas see on naturaalne või sünteetiline, on maailmas leiduvatest ainetest üks kõige tugevamaid.


Peale suurepärase tehnoloogia ja vastutustundliku tootmise on Citizen käekellad ka väga atraktiivse disainiga. Valikust võib leida nii maskuliinset vabaaja stiili kui ka klassikaliselt elegantseid käekellasi.

Citizeni üks moto on „Parem algab nüüd“ mis tähendab, et kes iganes sa oled või millega sa tegeled, alati on võimalik teha midagi paremini ja just nüüd on õige aeg sellega alustada. Just nüüd on õige aeg ka soetada endale kvaliteetne käekell, mis peab vastu pikki aastaid ilma lisaressursse nõudmata. Tule ja vaata kogu meie Citizen käekellade valikut!