14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Video: Laco kellade täpsus ja automaatik käekellad


Laco kellad on äärmiselt kõrge kvaliteediga ning toodetud käsitööna Saksamaal. Käekellad on tuntud oma iseloomuga disaini ja täpse mehhanismi poolest. Kuulsad on ka Laco automaatik käekellad.

Saksa täpsus

Laco käekellad on imeliselt täpsed kellad. Laco on pika ajalooga Saksa kellabränd, mis valmistas kellasi juba saksa pilootidele. Nende kelladega on väljend Saksa täpsus täiesti asjakohane, kuna kella järgi jälgisid piloodid kui kauaks neil veel kütust jätkub. Laco pilootkelladele võis alati minuti pealt kindel olla.

Laco täpsusele võib siiani kindel olla. Paljud kellade praegused mudelid on koopiad teise maailmasõja aegsetest pilootkelladest. Pilootkellad võluvad oma ajaloohõngulise disainiga ja ülima kvaliteediga.

Automaatik käekellad

Automaatik käekell on mehhaaniline kell, mille sees ei ole patareid. Sellist kella on võimalik ise üles keerata, aga automaatik käekell on tegelikult iseennast üles keerav kell. Kellal on sees väike rootor, mis võngub inimese käe liikumise peale. Iga väikse liikumisega aga keerab rootor kella pidevalt üles. Nii ei ole sul kunagi vaja muretseda patareide ega igahommikuse kellakeeramise pärast. Küll aga peab arvestama, et kui sul on väheliikuv töö näiteks kontoris laua taga ja ka peale tööd ei ole sinu eluviis väga liikuv, võib jääda automaatsest keeramisest väheks ja pead siiski aitama kaasa ka manuaalselt kella üles keerates.

Sama põhimõttega töötavad ka näiteks Seiko kinetic kellad. Vahe on nendel selles, et kui Laco automaatik kellad keeravad ennast liikumisega üles, siis Seiko kellabrändi kinetic kelladel laeb liikuv rootor kella akut. Iga liigutusega tekitab rootori võnkumine energiat, kasutamata energiavaru salvestatakse väikesesse akusse. Selle unikaalse tehnoloogiaga ei pea sa enam kunagi kella patareid vahetama.

Vaata kõiki Laco käekellasi ja Seiko käekellasi meie e-poest.
Psst! Kasuta juhust – Laco käekellad on praegu kõik -40%