14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Koolilõpp tulekul – ruttu, ruttu kellad käele!

Järjekordselt saadame ühe huvitava kooliaasta õhtusse. Kindlasti on olnud palju rõõmu, naeru, pingutusi ja ehk isegi natuke nuttu. Vanemaks saades läheb iga aasta aina kiiremini ja libedamalt kui eelmine. Vahel ei saa arugi, kuidas on sombusest sügisest saanud kirgas suvi.
Koolilõpuga on palju sagimist – tuleb viimased hinded tunnistusele saada, suveplaanid paika panna ja kõige selle juures veel pingsalt aktusele mõelda. Kõik see on paraku keeruline ja aeganõudev, eriti kui mõtted juba sooja päikese käes rannas kekslevad. Arvan, et nii mõnigi lapsevanem juba mõtleb, kuidas hoolsate pingutuste eest koolilast vääriliselt premeerida.
Mis oleks see õige kink, mis tooks sära igasse silma, nii väiksesse kui suurde?
Mis aitaks noortel veel paremini oma aega planeerida kui vahva käekell. Koolilastel on palju kohustusi: koolipäevad, kodused ülesanded, trennid ja palju muud. Just käekell on alati abiks arvestamaks aega nii koolis kui vabal hetkel. Lisaks kannab kell hästi välja oma lisaülesande – olla asendamatu aksessuaar. Nooruki kiiret elutempot arvestades on käekell alati ideaalne kingitus või preemia.


Meie e-poes on suur valik erinevaid variante kelladest ja brändidest. Olemas on tooted tütarlastele alati sobivatest Guessi ja Daniel Wellingtoni kollektsioonidest. Naiste käekellad on elegantsed ja väljapeetud, pannes neiu käe suvepäikses särama. Poistelegi leidub valikus näiteks aegumatuid Timberlandi või Police mudeleid, mis on noormehele kohaselt intelligentsed ja mehelikud.

Ja ega me väiksemaidki lapsi unustanud pole. Neid ootab meie lehel nutikalt valitud Disney käekellade kollektsioon. Mudeleid on palju, sobiva kella leiate nii koolieelikule kui ka nooremale koolijütsile, nii poisile kui tüdrukule.


Suvi juba koputab uksele ja kohe on helisemas aasta viimane koolikell. Kui oled ikka veel mures, mida oma lapsele koolilõpuks kinkida, siis tule ja tutvu meie laheda käekellade kollektsiooniga juba täna. Reageerime kiirelt ja lubame kella kärmelt Teieni tuua, kasvõi kulleriga koduukseni!
PS! Jälgides meie Facebooki lehte https://www.facebook.com/käekellad.ee, oled pidevalt kursis meie kampaaniate ja pakkumistega!