14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

“Naabrist parem“ Grete ja Karl – väga rahul Daniel Wellingtoni kelladega!

Meie meeskonda on tabanud vahva äratundmisrõõm saates „Naabrist parem“. Mitmendat korda märkame Grete käel tuttavat NATO-rihmaga Daniel Wellingtoni käekella. Seoses sellega, et ka meie koduleheküljel on suur valik Wellingtoni kellasid, tundsime huvi, kuidas on Grete oma kellaga rahul. Otsustasime läbi viia väikse intervjuu.

Meie suureks üllatuseks oli Grete väga sõbralik ja nõus küsimustele vastama. Saime teada, et ka Karl on endale soetanud pilkupüüdva Wellingtoni kella! Küsisime mõlemalt, kuidas nad kella hindavad ja kas julgevad soovitada ka kõigile väiksematele ja suurematele kellasõpradele.

Grete ja Karl, oleme korduvalt näinud Teid saates Daniel Wellingtoni käekelladega. Miks just selline valik?

Valisime Daniel Wellingtoni käekellad põhiliselt nende lihtsa, kuid väga ilusa välimuse pärast. Sobivad igasugusteks üritusteks ja neid on lihtne kombineerida erinevate riietustega.

Wellington pakub laia valikut. Mis ajendas Teid otsustama just NATO-rihmaga kellade kasuks?
Olime DW kellasid ammu silmanud ja meie ühiseks lemmikuks kujunes kuldse raami ning sinise-punase-valge NATO-rihmaga kell. Valisime NATO-rihmaga kella kindlasti välimuse pärast, kuid ka sellepärast, et tundus käe peal mugavam kui nahkrihm. Ja muidugi see, et neid rihmasid saab ise juurde osta ja kergesti vahetada.

Seoses sellega, et NATO-rihmad on eripärase välimusega, siis kuidas Te kombineerite kella outfitiga?

NATO-rihmaga kella on väga lihtne kombineerida peaaegu iga outfitiga. Kuigi praeguseks pole me veel ostnud erinevaid NATO-rihmasid, oleme suutnud kella enamike outfittidega sobitada.

Igapäevaselt on meie lemmikriietuseks teksad, valge pluus, valged ketsid ja nende juurde DW kell.

Tulevikus plaanime kindlasti soetada juurde erinevate värvidega rihmasid – sel juhul on veel rohkem võimalusi.

Inimesed tihti kõhklevad, kas DW kell sobib ka piduliku riietuse juurde. Kas olete ise kandnud ka kleidi/ülikonna all?

Kellad sobivad väga hästi ka piduliku riietuse juurde! Karl leidis endale just selliste värvidega triiksärgi, mille juurde meie kellad hästi sobivad. Ise olen kandnud DW kella ka mitmete kleitidega.

Kas panete kella käele ka sportima minnes?

Kuna meil on mõlemal olemas aktiivsusmontiorid, pole me siiani DW kella kandnud sportides. Kuid kindlasti sobiks see ka sportimiseks, nt tennisemänguks tundub ideaalne kaaslane 🙂

Käimasolevas saates teete ju pidevalt remonti.. Kuidas hindate kellade vastupidavust?

Eks oleme ikka vahepeal mõelnud, et äkki juhtub midagi remondi käigus, kuid vastupidavus on tõesti super hea! Saate jooksul on mitu korda saanud kellarihm värviga kokku. NATO-rihma on väga kerge hooldada. Oleme korduvalt seda lihtsalt vee ja seebiga pesnud ning ilusti puhtaks saanud.

Mitu rosetti annaksite DW kellale „10 roseti skaalal“?

Meie annaksime 10 rosetti.

Kas soovitaksite D.Wellingtoni käekellasid ka kõigile teistele?

Meie soovitame kindlasti kõigile DW käekella! Eriti neile, kellele meeldivad vaheldused, sest DW kellarihma saab ise väga lihtsalt vahetada ja kombineerida erinevate riietustega.

DW kellad sobivad igale üritusele nii igapäevaseks kui pidulikuks sündmuseks, kuid kindlasti ka sportimiseks !

Oleme väga-väga rahul oma valikuga 🙂

Intervjuu käigus saime kinnitust, et tõepoolest on Daniel Wellingtoni kellad vastupidavad ning sobilikud erinevateks sündmusteks. NATO-rihmaga kellad on nii kavala disainiga, et sobivad ka kõige pidulikumate kleitide või viisaka ülikonna alla. Isegi remonti tehes ei pea kella pärast muretsema. Grete ja Karl on kelladega niivõrd rahul, et 10 rosetti andmises pole mitte mingit kahtlust!

Meie e-poes on olemas suurepärane valik DW kellasid. Kellad sobivad kõigile kellasõpradele just oma lihtsa, kuid intelligentse stiili poolest. Olemas on nii nahkrihma kui ka pilkupüüdva NATO-rihmaga kellasid. Nii nagu Grete ja Karl, soovitame ka meie unikaalset Rootsi brändi kõigile kellahuvilistele!

Tutvu pilkupüüdva Daniel Wellingtoni kollektsiooniga juba täna!

https://www.kaekellad.ee/brandid/daniel-wellington/

Hoiame ka omaltpoolt vahvale paarile pöidlaid pihus ning soovime palju edu finaalis! 🙂