14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Isadepäeva kingitus mis sobiks just sinu isa iseloomu ja olemusega

Isadepäeva kingitus võib olla paras ajujaht. Kuidas leida just see õige kingitus, mis oleks nii kasulik kui ka ilus, jääks pikalt mälestuseks ning mida saaks päriselt ka kasutada.

Selle aasta kingituseks pakume välja ajatu klassika, mis katab kõiki neid punkte: korralik käekell.
Käekell on see mida ta kannaks iga päev, mis on suurepärane luksuslik aksessuaar ja lisaks ka väga praktiline tarbeese. Küll võib aga kella valimine teise inimese jaoks olla parajalt keeruline. Tahaks ju kinkida just seda, mis ka päriselt meeldib.

Kuidas leida kell, mis sobiks just sinu isale?

Vabaaja stiili armastavale isale sobiks kingituseks näiteks mõnusalt mehelik metallist rihmaga kell, trendikate värviliste kellaplaatidega

Kui isa riietuses on tihedalt esindatud ülikond ja stiililt hoiab ta pigem minimalistlikku joont, sobiks talle soliidselt klassikaline käekell.

Loodustarmastavale papale isadepäeva kingitust otsides tasuks vaadata Timberland kellade poole, mille stiil on mehelik, rustikaalne ja maalähedaste toonide ning materjalidega.

Vanakooli austavale mehele võiks rõõmu pakkuda vana hea elektronkell Casiolt, just selline nagu kõigil oli 80ndatel ja mis on hetkel jälle suur trend.

Aktiivse eluviisiga pereisale võiks sobida funktsionaalne spordikell, mis jälgib ja toetab teda igal sammul ja on sportliku eluviisi juures juba asendamatu lisand.

Selle aasta eriline trend on ka segunenud stiilidega käekell, mida sobib kanda nii vabaaja rõivastega kui ka ülikonnaga.

Ka julgemaid aksessuaare armastavad isad ei pea pettuma. Eksklusiivsed uhked kellad ei ole vaid naiste mängumaa, meeste kellade valikus on samuti palju luksuslikke pilgupüüdjaid.

Kas sinu isa on siiski nii mitmetahuline isiksus, et õiget kella valida tundub võimatu? Käekella kinkida saad talle sellegi poolest, oma lemmiku valib ta välja lihtsalt ise. Selle jaoks on ideaalne valik kinkekaardid.

Mehed ei pea aga ka piirduma ainult ühe käekellaga. Erinevad olukorrad nõuavad erinevaid aksessuaare. Valikus võiks olla näiteks vabaaja kell, spordikell ja lisaks üks kena soliidne kell ülikonnaga kandmiseks. Kas sinu isal on kõik need valikud olemas juba? Tule vali just sinu isale sobiv isadepäeva kingitus.