14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Käekellade trendid 2019

Käekellad on järjest enam saamas osaks sinu outfitist. See imeline ehe võib muuta hetkega kogu sinu välimust. Kell võib jääda tagasihoidlikuks aksessuaariks, mis aitab luua terviklikku stiili, kellaga võib rõhutada luksuslikkust ja sära, sellega võib näidata staatust ja samuti aidata luua muretult šikki hipsteri välimust.

Valik on suur ja selles maailmas liigelda võib olla segadusse ajav. Alati on esmane soovitus ikka soetada endale kell, mis sulle meeldib, siis pakub see ka rõõmu ja jääb sinu kaaslaseks kauaks ajaks. Kui aga sooviks veel midagi erilist, uuenduslikku ja trendikat, siis on abiks vaadata mis on moes ja mida uut on maailmal pakkuda.

Aga mis on siis hetkel moes?
Toome siinkohal välja 2019 aasta põhilised trendisuunad käekelladele.

Sinine

Sinisel on tõeliselt hea aasta, olles kõigi lemmik ja nautides imetlevaid pilke ka kella fännide seas. Hall ja valge kella plaat on minevik ja võtame kahel käel vastu kõik sinise eri toonid. Tavapäraselt on sinine taust ümbritsetud hõbedase kellakorpusega, aga see ei ole kindel reegel.
Pildil Sinise sihverplaadiga meeste käekell Pierre Cardini’lt


Roosa kuld ja lõheroosa

Seoses ehtetööstuse roosa kulla võidukäiguga, on populaarsed muidugi ka samades toonides aksessuaarid, mis ehetega hästi kokku sobivad. Roosa kullaga käivad käsikäes näiteks šampanja, pruun, pärlihall ja loomulikult selle aasta värviks valitud lõheroosa.
Pildil Roosa kuld naiste käekell Tommy Hilfigerilt


Segatud stiilid

Tänapäeva kiire elutempo mõjutusi on näha ka kellade pealt. Populaarsed on kellad, millega saab minna kõikjale ja olla igas olukorras “sobilik”. Trennist kontorisse ja kontorist formaalsele õhtusöögile. Hästi sobivad selleks näiteks soliidsed kellad, millel on stiili segamiseks silikoon või riidest rihm.
Pildil Nailon rihmaga meeste käekell Laco’lt

Vintage

Siiani ülekaalukalt populaarsete suuremõõtmeliste käekellade kõrval on jälle au sees väikeste korpustega kellad just nende unikaalse retro välimuse pärast. Vintage stiil on moes nii naiste kui meeste mudelitel.
Pildil Vintage naiste käekell Casio’lt

Funktsionaalsed materjalid

Väga suurt rõhku pannakse kellatööstustes hetkel just materjalidele. Mängus on õhukesed süsinikukihid ja imekerge aerografiid, julgetes toonides keraamilised kellad ning terve rodu muid materjale, millest kella valmistajad enne kuulnudki polnud. Mõte pole siiski olla esimene, kes uut materjali kasutab vaid ikka see et käekellad oleksid kerged, vastupidavad ja kriimustusekindlad. Materjalide saavutuste üks lemmikuid on kindlasti võrkrihm, mis ühendab metallist ja nahast kellarihmade parimad omadused ning kriimustusekindel safiirklaas.
Pildil Võrkrihma ja safiirklaasiga meeste käekell Swiss Military by Chrono