14-päevane murevaba tagastusõigus!

Tasuta tarne

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Naiste käekell AEGAON Tabula Rasa TR38-GMQMM

Toote nr: TR38-GMQMM

Tehniline info

Mõõtmed Diameeter 38mm
Kella materjal Roostevaba teras
Rihma materjal Roostevaba teras
Veekindlus 5 ATM
Klaasi tüüp Safiir
Mehhanism Ronda
Orienteeruv tarneaeg: 23.08.2019
14 päevaga murevaba tagastusõigus!

Arvuta LHV järelmaksu kuumakse

Hind:
0.00€
Sissemakse:
Periood:
Intress:
Hind:
0.00€
Sissemakse:
15.98€
Näidiskuumakse:
0.00€

Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga

Kirjeldus

Mudeli nimi: Tabula Rasa
Kella stiil: 
Naiste käekell
Korpuse materjal:
Harjatud roostevaba teras, musta PVD kattega
Korpuse läbimõõt: 
38 mm
Korpuse kõrgus: 
8 mm
Klaasi tüüp: 
Safiir
Veekindel: 
5 ATM
Mehhanism: 
Ronda (Šveits)
Kaal:
53g
Rihm: Roostevabast terasest metallrihm, musta PVD kattega
Rihma maksimaalne pikkus koos kellaga: 24,8 cm
Garantii: 2 aastat

DISAIN

Trendid tulevad ja lähevad, klassikaline disaini on aga ajatu ja jääb selleks tingimusteta. “Tabula Rasa 38” on AEGAON-i edasiarendus klassikalisest käekelladisainist. Võtsime ära kõik, mis on sisutühi ja klants, et pääseks esile ehtne naiselik jõud. Oleme järginud just nende naiste nõuandeid, kes ihkavad vaheldust harjumuspärasele ning väärtustavad kvaliteeti. Selleks oleme ühendanud Eesti meistrite käsitöö, tipptehnoloogia ning tunnustatud tegijate parimad komponendid.

Kroonnupu uudne asukoht eristab “Tabula Rasa” mudeli traditsioonilistest klassikutest tagades ühtlasi kandmismugavuse randmele. Pisut jõuline, ent siiski naiselikku joont järgiv korpus on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest, mis on viimistletud viimse detailini käsitsi. Kella rihm on ehtsast nahast ning istub elegantselt igale randmele. Ühepoolse peegeldustõkkega safiirklaasi kriimustamiseks läheb sul tarvis teemanti tugevust. Kõige selle sees lööb aega tunnustatud Šveitsi tootja quartz mehhanism, mille oleme valinud välja just tema täpsuse ja ajale vastupidavuse poolest.

“Tabula Rasa” tähendab ladina keelest otse tõlgituna “puhast lehte”. Alustame ju kõik võrdselt nullist, kujundades oma olemuse läbi tajude, kogemuste ning valikute. Edu saavutavad need, kes oskavad aega enda kasuks pöörata ning ise-endaks jääda.

AEGAON
Aegaon on esimene Eesti käekellatootja, kelle julged ja tavapärasest erinevad disainid on tänaseks pälvinud huvi ja heakskiitu USA-st Austraaliani ja kõikjal, mis jääb nende vahele. See on bränd, mille disain kõnetab inimesi läbi isikupära, mitte luksuse, väärtustades indiviidi ülivõimeid, milleks peab tema ideid, andeid, unistusi ja sihikindlust selle kõige realiseerimisel. Aegaon ühendab sajanditega välja kujunenud teadmised kvaliteedist oma unikaalsete disainidega, luues käekellasid neile, kes otsivad alternatiivi harjumuspärasele. Aegaon on kodumaine väiketootja aastast 2012, kelle käekellad valmivad Eestis, kasutades Šveitsi ja teiste tunnustatud tootjate mehhanisme.

 

Aegaon kelladele soodustused ei rakendu!

 

Loe edasi..

Küpsised

Käekellad.ee kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!