14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Kuidas puhastada käekella viiruste ajal?

Praegu on keeruline aeg, mis vajab erilist käitumist. Hoida ja kaitsta tuleb nii ennast, kui teisi ning erilist hoolt vajavad ka meie ümber ja meie kasutuses olevad esemed.

Käekell liigub meiega kaasa igapäevaselt ja igal pool. Kuidas aga oleks kõige parem, kiirem ja mugavam viis puhastada käekella? Meie oleme leidnud selle jaoks ideaalse steriliseerija, mida me kõik saame kodus kasutada. Ja mis veel toredam, steriliseerijaga saab puhastada väga palju esemeid, mida igapäevaselt kasutame.

UV-C käsisterilisaator. UV-C kiirgus tapab 99.9% baktereid ja viiruseid, eriti tundlik on UV-C kiirguses suhtes just COVID-19.

See väike portatiivne seade aitab hävitada bakterid käekellalt, võtmetelt ja telefonilt. Samuti saab sellega steriliseerida meigipintslid, kalendermärkmikud ja kõik muud väiksemad igapäevases kasutuses olevad esemed. Seadmega on kaasas ümbris, mis laseb UV-C kiirtel langeda just puhastatava eseme peale, aga hea mugav nipp on panna puhastusseade näiteks kingakarpi koos puhastatava esemega.

Aparaat on laetava akuga ja LED-i eluiga on sterilisaatoril vapustavad 10000h. Kiire arvutus ütleb, et kasutades sterilisaatorit iga päev tund aega, kestab see umbes 30 aastat!

Seadet saab soetada www.esmakaitse.ee e-poest. Peale sterilisaatori on esmakaitsevahendeid pakkuvas e-poes veel saadaval muidugi ka kõik muu vajalik praeguseks ajaks: näomaskid, visiirid, desinfitseerimisvahendid jpm.