14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Golfikell Garmin Approach X40 must

Toote nr: 010-01513-00

Tehniline info

Physical dimensions Laius: 1.1 mmRihma pikkus:136-192mm – regular,180-224 mm – x-large
Display size, WxH 25.4 x 10.7 mm
Display resolution, WxH 160 x 68 pixels
Display type sunlight-readable, high-resolution, touchscreen, monochrome
Touchscreen Jah
Weight 31 g
Battery Rechargeable lithium-ion; non-replaceable
Battery life up to 5 days (activity mode); up to 10 hours (GPS mode)
Water rating 5 ATM (50 meters)
GPS-enabled Jah
High-sensitivity receiver Jah
Interface USB
Watch functions activity tracker, alarm clock
Course maps more than 40,000 (preloaded)
Yardage to layups/doglegs Jah
Digital scorecard yes (scoring options include Stroke Play for a single player)
Step counter Jah
14 päevaga murevaba tagastusõigus!

Arvuta LHV järelmaksu kuumakse

Hind:
0.00€
Sissemakse:
Periood:
Intress:
Hind:
0.00€
Sissemakse:
15.98€
Näidiskuumakse:
0.00€

Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga

Kirjeldus

Golf ja aktiivsuse jälgimine ühes stiilses kellas

  • Õhuke ning kerge GPS golfikell ElevateTM randmelt pulsi mõõtmisega ning aktiivsuse jälgimisega1
  • Näitab kauguseid griini ette, taha ja keskele ning takistusi
  • AutoShot funktsioon mõõdab löögikauguseid ning salvestab automaatselt kõik avastatud löögid, et saaksid neid peale enda mängukorda analüüsida.2
  • Aktiivsuse jälgimine loeb samme, läbitud vahemaad, kalorikulu, pulssi ning aktiivsuse intensiivsust1
  • Vibratsiooniga nutiteavitused sissetulevate kõnede, sõnumite ja muu kohta.

Elevate Wrist Heart Rate

Kui soovid mängida golfi paremini ja parandada oma sportlikkust ning tervist, kuid ei soovi kaasas kanda mitut erinevat seadet, on Approach X40 GPS golfikell ideaalne lahendus. Vibratsiooniga nutiteavitustega ning randmelt pulssi mõõtvasse seadmesse on eellaetud üle 40 000 golfiväljaku üle maailma.

Mõõda pulssi randmelt.

Golfikella Elevate tehnoloogia mõõdab 24/7 randmelt pulssi. Tänu sellele saad trenni teha ilma pulsivööd kandmata. Kasutades pulsist saadud infot, arvutab Approach X40 kalorikulu ning treeningute intensiivsuse, andes paremat usku oma pingutustesse.1

Väike, kuid vastupidav

Sportlikkuse jälgimine, nutiteavitused ja golfikell GPSiga on koondatud ühte õhukesesse madala profiiliga käekella, mis on vastupidav, mugav ning mitmekülgne. Seade on veekindel 50 meetri sügavuseni ning tal on laetav liitium-ioon aku. Approach X40 näitab ka kellaaega ning kuupäeva, lisaks on seadmel võimalik panna endale märguandeid, et saaksid püsida oma graafikus.

Mängu muutev golfi juhendamine

Approach X40 on tõeline golfipartner. Ükskõik kus lööki sooritad, teab seade,kus sa oled ning kui kaugel asud järgmisest lipust. Kella kõrgtundlik GPS vastuvõtja annab sulle vajaliku info kauguste kohta, et saaksid enesekindlalt löögile asuda. Puutetundlik ekraan näitab kauguseid griini ette, taha ja keskele, isegi puude varjus.

Autoshot analüüsija

Väljakul olles avastab AutoShot funktsioon automaatselt lööke fairway`l ning mõõdab vahemaid, et saaksid peale oma korda enda lööki Garmin Connectis analüüsida.

Green View Display

Seadme Green View Display funktsiooni abil saad teada griini tõelise kuju ja asetuse, isegi kui oled griini taga. Lippu saab käsitsi ümber positsioneerida, et saaksid täpse löögivaliku.

Nutiteavitused

Ära jäta mitte ühtegi sõnumit, e-kirja või teavitust märkamata, kuna su nutitelefon on kotti ära pandud. Approach X40 on kui juhtmevaba pikendus su ühilduvale nutiseadmele, kuvades nutiteavitusi otse kellal. Tänu Bluetooth® tehnoloogiale saad e-kirju või sõnumeid lugeda isegi keset fairway`d.

Garmin Connect golfikogukond

Garmin Connect keskkonnas saab peale mängu enda tulemusi jagada ja võrrelda. Lae oma mäng alla ja võrdle seda eelmise mänguga ning jälgi oma mängu arenemist igal väljakul. Garmin Connect Golf rakendus suudab isegi kokku panna ideaalse mängu, võrreldes sinu parimat tulemust iga augu juures, et saada väljakul sinu ideaalne 18 täis.

Digitaalne edetabel

Sisseehitatud digitaalse punktitabeli abil teeb seade punktiseisu jälgimise imelihtsaks. Peale mängu lõppu saad oma tulemuse salvestada, üle kontrollida ning automaatselt Garmin Connect keskkonda sõpradele üles panna.

Ühildub TruSwing™ võimsusanduriga

Ühildades Garmin TruSwing™ võimsusanduri (müügil eraldi) oma Approach X40 golfikellaga ning ühilduva nutiseadmega, saad reaalajas näha 3-D animatsioone oma löögist ning muud kasulikku infot oma löögi kohta, et näha kuidas su löök mõjutab palli lendu ning löögi tulemust. Kasutades Garmin Connect Mobile golfirakendust, saad koha peal analüüsida löögitempot ja kiirust, golfikepi teekonda, golfikepi nurka ning palju muud.

Tasuta rajauuendused

Approach X40 golfikell on kõik-hinnas investeering. Karbist välja võttes on seadmesse eellaetud üle 40 000 golfiväljaku ning läbi Garmin Express programmiga saab seadmesse lisada igal aastal lisanduvaid uusi väljakuid ning väljakute uuendusi – täiesti tasuta, ilma liitumistasude või kuumaksudeta.

Approach X40

1Aktiivsuse jälgimise täpsus
2Tiku ja palli kontakt võib mõjutada löögi jälgimist. Puttamist ei jälgita. Mõned löögid nagu näiteks chip löögid, võivad jääda jälgimata
3Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga
4Tiku ja palli kontakt võib mõjutada löögi jälgimist. Puttamist ei jälgita. Mõned löögid nagu näiteks chip löögid, võivad jääda jälgimata
Bluetooth® termin ja logod on Bluetooth SIG, Inc. omand ning Garmin kasutab termineid litsentsi alusel

Loe edasi..