14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

RICH GONE BROKE – Prantsuse kuumim kellabränd jõudis Eestisse

VÄLIMUSELT KALLIS, HINNALT SOODNE
Rich Gone Broke on tükike kaasaegset Prantsuse kultuuri sinu randmel – haara kaasa, seo randmele ja naudi tähelepanu. Mitte ükski teine käekell ei paku nii palju väljendusvõimalusi kui pariisitaride sellesuvine lemmik.

Uuenduslik kontseptsioon

Rich Gone Broke on tõeline staar, kes on igapäevaste käekellade maailma mitmest küljest uuendanud. RGB kontseptsioon on lihtne ja geniaalne. Iga müüdava käekellaga on kaasas üks rihm – ostes valid endale oma lemmiku kellamudeli ja rihma kombinatsiooni. Edaspidi saad kollektsiooni täiendada lugematute rihmadega, mida vastavalt tujule, riietusele või aastaajale kanda. Iga lisarihm maksab vaid 7,5 eurot.
Loomulikult on kõik kellad ja rihmad ühes mõõdus, mistõttu ei teki probleeme ka kella stiili vahetamisel. Kollektsioon pakub kokku 255 erinevat kombinatsiooni kaasaegsetest stiilidest ja mustritest.


Foto: Kollaaž blogide ja sotsiaalmeedia kuvatõmmisest

Eestlaste lemmiklauljad ning moe ja ilublogijad võtsid RGB käekellad vastu suurte kiidusõnadega! 🙂

Getter Jaani ja Liis Lemsalu on Eestis esimeste RGB käekella omanike hulgas, kes oma rõõmu sotsiaalmeedias jaganud. Samuti on oma esmamuljetest uue kellaga jaganud kümned ilu- ja moeblogid nagu näiteks: Iluexpress, Helena Feofanov, Helerin Mölder, Blogicarmen, Elisabeth, Mariel Pähkel jpt. Täpsemalt loe juba oma lemmikblogist. 

Seo sõlm peale
RGB rihmade juures on veel üks uuenduslik element. Rihmad ei ole traditsioonilise kinnitusega vaid seotakse randme siseküljel sõlme. Seda võimaldavad tekstiilist rihmad ning seda on RGB ka oskuslikult ära kasutanud. Sõlme sidumine lisab isikupära ning loob ettekujutuse kaasaegsest, maailmale avatud ja moeteadlikust kandjast. Sõlm on väike detail, mis garanteerib tähelepanu ja huvitatud pilgud.

Eksimatult modernne, samas selgelt traditsiooniline

RGB käekellad on inspireeritud erinevate ajastute ikoonilistest disainidest, mis on interpreteeritud kaasaegsesse selge RGB karakteriga võtmesse. Valikus on nii minimalistlikke tänapäevaseid disaine, traditsioonilisi lahendusi ning ka lähiajaloost inspireeritud digitaalseid kellasid.

RGB käekellade hinnad jäävad vahemikku 49 eurost kuni 69 euroni. Vahetatavaid rihmasid saab juurde osta vaid 7,5 euro eest.

Tutvu RGB käekelladega siit: https://www.kaekellad.ee/rich-gone-broke/