14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Casio G-Shock käekellad

Käekell on üks kõige klassikalisemaid ajanäitajaid. Tõepoolest, kuid mitte ainult. Tänapäeval saame aega jälgida ka kõikidest nutiseadmetest. Seega ei kanta käekella ammu enam ainult sellepärast, et seda on vaja aja jälgimiseks. Miks siis käekellad endiselt niivõrd populaarsed on? Casio on välja tulnud uute tõeliselt moodsate ja võimsate käekellade sarjaga Casio G-Shock. Selles postituses vaatamegi lähemalt, miks need kellad on niivõrd populaarsed ning kellele need disainitud on.

Unistuste käekell

Casio G-Shock käekell on kahtlemata revolutsiooniline toode käekellade maailmas, purustades kõik senised stereotüübid mitte-mehaaniliste käekellade kohta. Ammu enam ei ole traditsiooniline käekell samaväärne õrna ehtelaadse esemega. Tõele au andes, on Casio G-Shock käekellade idee saanud alguse just seda laadi mälestustest, kui vanemalt saadud kallis käekell maha kukkumisel kildudeks purunes. Casio kellade peadisainer vandus iseendale seepeale, et loob põrutuste- ja purunemiskindla käekella.

Seiklusteks nii vees kui maal on ideaalne kaaslane GD-100GB-1ER

Pannes kokku spetsialistide meeskonda, seati eesmärgiks luua üks tõsiselt vastupidav unistuste käekell. Ideaalse kella patarei pidi vastu pidama vähemalt 10 aastat ja kannatama põrutust, mis võrdväärne 10 meetri kõrguselt kukkumisega.

Revolutsiooniline piirepurustav G-Shock

Aastatepikkune töö viis tulemuseni, revolutsioonilise käekellani, mis andis sõnale vastupidavus täiesti uue tähenduse. Casio G-Shock esimesed käekellad olid vastupidavad kõrgetele kukkumistele, tugevale gravitatsioonijõule ja vibratsioonidele selliselt, et kella olulisimad osised ei purunenud.

Kahjuks esimesed G-Shock kellad ei vallutanud üldsuse südameid eelkõige oma robustse välimuse tõttu, kogudes esmalt kuulsust kui maailma karmima käekell. Seetõttu ei ole vast kellelgi üllatuseks et Casio G-Shock käekellad said esmalt tuntuks nišitootena sõjaväe ringkondades, ekstreemsportlaste ja ekstremistidest matkajate hulgas. Läbi aastakümnete on G-Shock kellasid arendatud küll erinevates suundades, kuid sealjuures ei ole unustatud kõige olulisimat – kollektsiooni põhiväärtusi, milleks on hea löögi- ja põrutuskindlus, töökindlus ja innovaatiline tehnoloogia.

Kerge, kuid vastupidav meeste käekell Casio G-Shock GA-140-4AER

Aastal 2000 tõi G-Shock käekellade maailma tõelise revolutsiooni, olles esimene raadio teel juhitav käekell maailmas, mis suudab aega kalibreerida, saades selleks vajalikud signaalid ühest kuuest ülemaailmsest raadiojaamast. Nii nagu aeg ei peatu eal, nii jätkab ka Casio uusi innovaatilisi arenguid aina julgematesse kõrgustesse.

Näpunäiteid algajale G-Shockkerile

Casio G-Shock kollektsioon jaguneb kolme põhilisse kategooriasse: spordi- ja sõjandus kellad, kellad õues orienteeritud tegevusteks. Algajale huvilisele võib sortiment tunduda väga kirju ning selleks toome mõned näited, et aidata G-Shock kelladega hõlpsamalt algust teha.

Olenemata sellest, millise konkreetse kella kasuks otsuse langetate, on kahtlemata kõikidel Casio G-Shock kelladel olemas 200M veekindlus, 12/24 tunni vormingud digitaalekraani mudelite jaoks, löögi- ja põrutuskindlus, äratuskell, täielik automaatne kalender, stopper või kronograaf. Need funktsioonid on kõikidel kelladel hoolimata valmistusaastast, värvist või disainist.

Eksklusiivsemat ja mitmekesisema lisavarustusega kella otsivale seiklejale sobib G-Shock GWR-B1000-1A1ER

Kõige lihtsam on Casio G-Shock kellade maailmas navigeerida jälgides erinevate mudelite lisavarustust. Kui tunned, et eelnevalt loetletud funktsioonidest on enam kui küll, siis soovitame valida mõne lihtsama kella, mis ei sisalda suurel hulgal või üldse muud lisavarustust. Kui aga soovid võimekamat kella, millel oleks ka näiteks maailmakell, taustvalgustus, võimalus seadistada mitu äratust koos Snooze-nupuga, Bluetoothiga ühendamise võimekus või kompass, siis soovitame keskenduda sobiva kella valimisel just nendest mudelitest, mis sisaldab kõiki Teile vajalike lisafunktsioone. See teeb valikuvõimaluse oluliselt väiksemaks ning, kui soovitud lisavarustus on paigas, saab juba otsustada värvi, disaini ja hinna järgi.

Meie kogu Casio käekellade valiku võid leida SIIT. Mõnusat poodlemist!