14 päeva tagastusõigus

Tasuta tarne alates 50€

5000+ rahulolevat klienti

Kõigil toodetel 2-aastane garantii

Järelmaksu võimalus

Ainult tunnustatud kellatootjate originaaltooted

Daniel Wellingtoni uus Dapper kollektsioon

Maailmas ülipopulaarse Rootsi kellabrändi Daniel Wellingtoni valikusse on lisandunud uus kollektsioon käekellasid. Tuliuus Dapper kollektsioon on nüüd müügil ka Eestis.

Uusimad liikmed Daniel Wellingtoni käekellade perekonnas toovad valikusse uusi ja põnevaid disainidetaile. Sügavate siniste seierite, Rooma numbrite ning kuupäeva näiduga hoiab see kollektsioon õige kellaaja Sinu käel alati väga stiilsel moel.

“Meie jaoks on väga oluline arvastada meie fännide soovidega. Meie teekonnal täiuslikkuse poole on fännide arvamus alati kesksel kohal. Loodame, et Dapper kollektsioon pakub klientidele ja fännidele sama palju rõõmu kui meie eelnevad stiilid.” Ütles Flip Tysander, Daniel Wellingtoni asutaja.

Õhuke, ent kõrgklassi tundega käekell on valikus kõrgkvaliteetsete Itaalia nahast rihmadega. Valikus on hõbedased ja rose kullaga käekellad.

“Me julgeme öelda, et sellest saab meie lemmik aksessuaar kõigil aastaaegadel! Dapper kollektsioon on suurepärane lisand igale garderoobile ja sobib väga erinevate stiilide ja vanustega, olgu siis piduliku või casual riietusega.” Ütles Tysander.

Dapper kollektsiooni käekellad on kogu ulatuses saadaval Kaekellad.ee valikus. Tutvu nenedga kohe!

http://www.kaekellad.ee/brandid/daniel-wellington/