Ühilduv kõigi seadmetega

Kasutades lihtsat ja arusaadavat Vector Watch-i rakendust, mis toimib bluetooth low energy tehnoloogiaga, ühildub su nutitelefon sujuvalt kella võimsa operatsioonisüsteemiga, tuues vajaliku ja personaalse info sulle koheselt kätte. Ja seda kõike 30 päeva ilma ühegi laadimiseta.

Vector nutikellad on disainitud töötama kõigi kolme peamise operatsioonisüsteemiga: iOS, Android ja Windows.

Vector nutikellade rakendus on ajas muutuv ja pidevalt arenev. Teenust haldab disainerite ja arendajate meeskond, kelle eesmärgiks on pakkuda tarbijale pidevalt laienevat valikut kella ekraanikuvadest, rakendustest ja infovoogudest, mida kõike hallatakse ‘pilve’ kaudu.

app-store-apple app-store-google app-store-windows

Juhtmevaba kasutamine 30 päeva järjest

Kõikide Vector nutikellade aku kestvus ühe laadimisega on 30 päeva. Kella laadimine toimub tootega kaasas oleva USB kaabli abil.

Personaalne isikustamine

Vectori nutikella saab personaliseerida, valides VectorWatchi rakenduste poest erinevate saadaolevate ekraanikuvade seast enda jaoks sobiv. Ekraanikuvasid saad juurde laadida läbi mobiilirakenduse. Ekraanile on võimalik kuvada näiteks ilma, kalendri järgmist sündmust, päevas kõnnitud samme või muud sulle olulist. Nii on vajalik informatsioon alati käeviipe kaugusel.

Liikumisaktiivsuse jälgimine

Hoia ennast kursis oma päevase aktiivsuse näitajatega. Vector nutikella abil saad jälgida oma päevast sammude arvu, läbitud kilometraaži, kulutatud kalorite arvu ning une kestvust ning kvaliteeti.

Ühilduvus.

iOS (iOS 8 ja uuem), Android (Android 4.4 või uuem) ja Windows (Windows Phone 8.1 Update 1 või uuem).

Teavitused

Diskreetsed teavitused, mis kuvatakse ekraanile, kui oled tõstnud käe nende vaatamiseks.

Rakendused

Rakendused, mida kasutad igapäevaselt, et oluline info oleks alati käepärast.

Voog

Sulle olulised asjad on vaid pilguheidu kaugusel, kui kasutad voogusid.

NEST (tulekul)

Kontrolli oma kodu kütte- ja jahutusseadmeid lihtsalt ja kiiresti läbi varsti saadaval oleva NEST rakenduse.