Eesti suurima valikuga käekellade e-pood. Alati parim hind ja kiire tarne!

Spordikell Garmin fēnix Chronos- Nahkrihmaga

979,99 

Tootekood: 010-01957-00 Kategooriad: ,

Arvuta näidiskuumakse

%

Kirjeldus
Kasutades Garmini juhtivat GPS-tehnoloogia, Fenix tagab põhjaliku navigatsiooni ja jälgimis funktsioonid ning samuti reisi teavet, et juhatada teid retkel. Seadme sisseehitatud andurid kuvavad teile informatsiooni teie kõrgusest merepinnast, teie liikumis suunda, õhurõhku ja palju muud. 
 

Alates tarkvara versioonist 5.80 on kasutusel Fenix 5s tarkvara.

Premium kvaliteediga stiilne käekell.

 • Roostevabast terasest EXO™ GPS + GLONASS vastuvõtja
 • Tachymeter
 • Elevate™ randme südamelöögi sagedus tehnoloogia mõõdab pulssi randmelt
 • Treeninginfo, nagu edasijõudnud jooksu dünaamika koos vertikaal siirde ja vertikaal siirde sagedusega, VO2 max, taastumisinfo ja muud.
 • 1.2-tolline päikesevalguses loetav värviline Chroma™ ekraan
 • 3-teljeline magnet kompass, altimeeter ja baromeeter, TracBack ning Sight’n Go

fenix Chronos on ilmastiku kindel, võimekas ja nutikas multisport GPS käekell. Omades spordikella ja matka-GPSi funktsioone, on fenix Chronos valmis igaks treeninguks ja võistluseks. Juurdepääs Connect IQ platvormile võimaldab kohandada kella ekraane, andmeväljasid, äppe ja palju muud. fenix Chronos on õhuke, kerge multisport GPS, mis ei võta hoogu maha trennis ega igapäevaelus.

jump

Stiil, mis peab vastu ka kõige karmimatele tingimustele

fenix Chronos-l on roostevabast terasest/titaniumist tugevdatud raam ja vastupidavad nupud. Päikesevalguses loetav kõrge resolutsiooniga värviline Chroma ekraan LED taustavalgustusega võimaldab sul oma andmeid kuvada kõikides valgustingimuses. fenix Chronos on veekindel kuni 100 meetri sügavuseni ning aku kestab kuni 25 tundi UltraTrac režiimis, 13 tundi GPS režiimis ja kuni nädala nutikella režiimis (aku kestvus sõltub seadetest ning IQ connect rakendustest, kella ekraanidest jms.).

Mõõda pulssi randmel

fenix Chronos mõõdab pulssi randmelt 24/7, andes sulle võimaluse loobuda eraldi pulsivööst. Värviline ekraan annab reaalajas info sinu pulsitsooni ja täpse pulsi kohta.

Mõõda hapniku taset ja enamat.

fenix Chronos on täis erinevaid funktsioone, mis aitavad sul parandada enda tulemusi. VO2 kalkuleerib erinevaid andmeid – kiirust, südame lööke minutis ja südame löögisageduse muutlikust, et hinnata maksimaalne hapniku maht, mida tarbid minutis. Jälgi muutusi oma VO2 max andmetes, et näha edusamme ning võrrelda eakaaslastega. Teiste treeningfunktsioonide hulka kuuluvad: taastumisinfo, taastumise taimer ning lisaks Race Predictor, mis pakub ideaalse lõpuaja põhinedes sinu hetke VO2 max andmetele.

Jooksu dünaamika

fenix Chronos annab tagasisidet sinu jooksu vormist, kuvades erinevaid andmeid.

 • Vertikaal siire ja suhe – võnkumine sinu jooksus ja erinevus torso vertikaalses liikumises
 • Pinnakontakti aeg ja tasakaal- Näitab kui pikalt iga samm on kontaktis pinnaga
 • Kadents – sammude arv minutis. Kuvab kogu sammude arvu minutis (parem ja vasak kombineeritud).
 • Sammupikkus – mõõdab sinu sammu pikkust
 • Füsioloogiline analüüs jälgib sinu pulssi näitamaks:
  • Koormuse taset: fenix Chronos mõõdab su pulsi muutlikust kui oled paigal 3 minutit, et edastada hinnaguline koormuse tase skaalal 1 kuni 100, kus madal number näitab madalat koormust.
  • Soorituse tulemus: fenix Chronos võrdleb sinu sooritust, peale 6-20 minutilist jooksu, keskmise treeningu tasemega.
  • Väsimuse märgid: Analüüsides tempot ja pulssi, näitab fenix Chronos sulle hinnanguliselt,
   millal lihased hakkavad kiirelt väsima.

Ujumine, suusatamine, sõudmine ja golf.

fenix Chronos pole ainult jooksmiseks. Spetsiaalsed võimalused abistavad sind ujudes, suusatades, sõudes ja ka golfi mängides. Sarnaselt Garmin Swim kellale, mõõdab ka ffenix Chronos distantsi, tempot, käetõmbeid ja palju muud. Suusatamisel näete kiirust, distantsi,  vertikaalset langust ja enamat. Sõudmisel loeb fenix Chronos tõmbeid ja arvutab tõmbesageduse. fenix Chronos saab kasutada ka kinda-sõbraliku puldina Virb kaameratele.

Planeeri, navigeeri ja jälgi

fenix Chronos võimaldab sul koostada marsruute, salvestada kuni 1000 asukohapunkti  (näiteks kämpingud või muid huvipunkte) ja salvestada jäljelogi (tracklogs). Liigu koordinaatideni mööda rada või teed, suundu asukohapunktini, otsi geopeitusi jne. TracBack ® funktsioon juhendab sind tagasi mööda eelnevalt salvestatud jäljerada,  et saaksid leida ohutult ja kergesti tee sõiduki või laagri juurde ka halbades ilmastiku  tingimustes.

Plaani reisi ja jaga seiklusi sõprade ja perega, kasutades BaseCamp ™ tasuta tarkvara.  fenix Chronos on varustatud nii ANT+ kui ka Bluetooth ® toega, et saaksid juhtmevabalt jagada teekondi, asukohapunkte ja geopeituse punkte teiste ühilduvate Garmin seadmete või  nutitelefonidega.

Altimeeter, baromeeter ja kompass

fenix hrfenix Chronos on varustatud põhiliste anduritega (altimeeter, baromeeter ja kompass), et anda  reaalajas vajaliku teavet. Sisseehitatud altimeeter pakub kõrguse infot, et täpselt jälgida mäkketõuse ja langusi, samas kui baromeeter aitab ennustada ilma, näidates õhurõhu muutumist. 3-teljeline elektrooniline kompass kuvab suunda nii kohapeal seistes, kui liikudes.

fenix Chronos auto-kalibreerib oma andurid GPS vastuvõtja abil ja ka automaatselt seab kellaja  õigeks asukoha põhjal. Äärmiselt täpse temperatuuri näidu kuvamiseks ühendage seadmega Garmin Tempe ™ välistemperatuuri anduriga.

Vidinad, rakendused ja kellaekraanid

altimeterKohanda oma fenix Chronoskella tasuta läbi Garmin’i Connect IQ poe. Kohandada oma kella peaekraani, lisa andmeväljasid, rakendusi ja vidinaid, mis annavad sulle vajaliku teabe.

Püsi ühenduses

Smart Teated võimaldavad kuvada e-kirju, sõnumeid ja teateid otse oma kella ekraanil, isegi kui teed trenni. fenix Chronos ühildub iPhone® 4S ja uuematega või Android nutiseadmetega (bluetooth 4.0) ning teavitab sind, kui saabub sõnum ja võimaldab seda  otse kella ekraanilt lugeda.

 

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.


Lisainfo
Smart teavitused

Jah

Elektrooniline magnet kompass

Jah

Baromeetriline altimeeter

Jah

Kõrgtundlik vastuvõtja

Jah

Vibra alarmid

Jah

Muusika juhtimis funk.

Jah

Kella funktsioonid

Kellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused

VIRB®  juhtimine

Jah

Leia mu telefon funk.

Jah

GLONASS

Jah

GPS

Jah

Safiir
Ekraani resolutsioon

218 x 218 pikslit

Ekraani mõõtmed

1.2” (30.4 mm diag)

Seadme mõõtmed

49 x 49 x 15 mm

Värviline ekraan

Jah

Kaal

Steel Nahkrihmaga: 94 gSteel Terasest rihmaga: 186 gTitanium koos Titanium rihmaga: 112 g

Veekindlus

10 ATM (100m)

Aku kestvus

Kuni 25 tundi (GPS režiim);kuni 13 tundi (treeningrežiim)kuni nädala ( kella režiimis)

Aku

laetav liitium-ioon 180 mAh