Eesti suurima valikuga käekellade e-pood. Alati parim hind ja kiire tarne!

Naiste käekell Aegaon Tabula Rasa White/Cameleon

290,00  269,70 

3 laos

Tootekood: TR38-CRQNV Kategooria:

Arvuta näidiskuumakse

%

Kirjeldus

Mudeli nimi: Kameeleon
Kella stiil: 
Naiste käekell
Korpuse materjal: 
Harjatud roostevabateras, kameeleon-tooni PVD kattega
Korpuse läbimõõt: 
38 mm
Korpuse kõrgus: 
8 mm
Klaasi tüüp: 
Safiir
Veekindel: 
5 ATM
Mehhanism: 
Ronda (Šveits)
Kaal:
53g
Rihm: Valge nahast rihm valgete õmblustega
Rihma pikkus: 24,8 cm
Garantii: 2 aastat

DISAIN

Tegemist on tuliuue “Tabula Rasa 38” mudeliga, mille värvitooni nimetame kameeleoniks. Iga kellakorpuse ja metallrihma toon on unikaalne ja kordumatu. See, mille tellides saate, ei ole iial samasugune nagu juuresolevatel tootefotodel. Teie tellitud kella toon võib olla rohkem rohekas, violetne, sinine jne. Tegijad  loodavad, et antud käekell valmistab Teile üllatuse ning et võtate seda nii nagu ta on. Sellega seoses palumegi võtta arvesse ja ühtlasi mõista, et AEGAON kameeleon mudeli puhul ei tagastata makset ega vahetata seda ümber – kui põhjuseks on kella toon.

Trendid tulevad ja lähevad, klassikaline disaini on aga ajatu ja jääb selleks tingimusteta. “Tabula Rasa 38” on AEGAON-i edasiarendus klassikalisest käekelladisainist. Võtsime ära kõik, mis on sisutühi ja klants, et pääseks esile ehtne naiselik jõud. Oleme järginud just nende naiste nõuandeid, kes ihkavad vaheldust harjumuspärasele ning väärtustavad kvaliteeti. Selleks oleme ühendanud Eesti meistrite käsitöö, tipptehnoloogia ning tunnustatud tegijate parimad komponendid.

Kroonnupu uudne asukoht eristab “Tabula Rasa” mudeli traditsioonilistest klassikutest tagades ühtlasi kandmismugavuse randmele. Pisut jõuline, ent siiski naiselikku joont järgiv korpus on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest, mis on viimistletud viimse detailini käsitsi. Kella rihm on ehtsast nahast ning istub elegantselt igale randmele. Ühepoolse peegeldustõkkega safiirklaasi kriimustamiseks läheb sul tarvis teemanti tugevust. Kõige selle sees lööb aega tunnustatud Šveitsi tootja quartz mehhanism, mille oleme valinud välja just tema täpsuse ja ajale vastupidavuse poolest.

“Tabula Rasa” tähendab ladina keelest otse tõlgituna “puhast lehte”. Alustame ju kõik võrdselt nullist, kujundades oma olemuse läbi tajude, kogemuste ning valikute. Edu saavutavad need, kes oskavad aega enda kasuks pöörata ning ise-endaks jääda.

 

AEGAON 
Aegaon on esimene Eesti käekellatootja, kelle julged ja tavapärasest erinevad disainid on tänaseks pälvinud huvi ja heakskiitu USA-st Austraaliani ja kõikjal, mis jääb nende vahele. See on bränd, mille disain kõnetab inimesi läbi isikupära, mitte luksuse, väärtustades indiviidi ülivõimeid, milleks peab tema ideid, andeid, unistusi ja sihikindlust selle kõige realiseerimisel. Aegaon ühendab sajanditega välja kujunenud teadmised kvaliteedist oma unikaalsete disainidega, luues käekellasid neile, kes otsivad alternatiivi harjumuspärasele. Aegaon on kodumaine väiketootja aastast 2012, kelle käekellad valmivad Eestis, kasutades Šveitsi ja teiste tunnustatud tootjate mehhanisme.

 

Aegaon kelladele soodustused ei rakendu!


Lisainfo
Mõõtmed

Diameeter 38mm

Kella stiil Naiste käekell
Kella materjal Roostevaba teras
Rihma materjal Nahk
Veekindel 5ATM
Klaasi tüüp Safiir
Mehhanism

Ronda