Eesti suurima valikuga käekellade e-pood. Alati parim hind ja kiire tarne!

Naiste käekell Aegaon Tabula Rasa Gold

290,00  269,70 

3 laos

Tootekood: TR38-KVQMK Kategooria:

Arvuta näidiskuumakse

%

Kirjeldus

Mudeli nimi: Tabula Rasa
Kella stiil: 
Naiste käekell
Korpuse materjal:
Harjatud roostevaba teras, kuldse PVD kattega
Korpuse läbimõõt: 
38 mm
Korpuse kõrgus: 
8 mm
Klaasi tüüp: 
Safiir
Veekindel: 
5 ATM
Mehhanism: 
Ronda (Šveits)
Kaal:
53g
Rihm: Metallrihm, kuldse PVD kattega
Rihma maksimaalne pikkus koos kellaga: 24,8 cm
Garantii: 2 aastat

DISAIN

Trendid tulevad ja lähevad, klassikaline disaini on aga ajatu ja jääb selleks tingimusteta. “Tabula Rasa 38” on AEGAON-i edasiarendus klassikalisest käekelladisainist. Võtsime ära kõik, mis on sisutühi ja klants, et pääseks esile ehtne naiselik jõud. Oleme järginud just nende naiste nõuandeid, kes ihkavad vaheldust harjumuspärasele ning väärtustavad kvaliteeti. Selleks oleme ühendanud Eesti meistrite käsitöö, tipptehnoloogia ning tunnustatud tegijate parimad komponendid.

Kroonnupu uudne asukoht eristab “Tabula Rasa” mudeli traditsioonilistest klassikutest tagades ühtlasi kandmismugavuse randmele. Pisut jõuline, ent siiski naiselikku joont järgiv korpus on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest, mis on viimistletud viimse detailini käsitsi. Kella rihm on ehtsast nahast ning istub elegantselt igale randmele. Ühepoolse peegeldustõkkega safiirklaasi kriimustamiseks läheb sul tarvis teemanti tugevust. Kõige selle sees lööb aega tunnustatud Šveitsi tootja quartz mehhanism, mille oleme valinud välja just tema täpsuse ja ajale vastupidavuse poolest.

“Tabula Rasa” tähendab ladina keelest otse tõlgituna “puhast lehte”. Alustame ju kõik võrdselt nullist, kujundades oma olemuse läbi tajude, kogemuste ning valikute. Edu saavutavad need, kes oskavad aega enda kasuks pöörata ning ise-endaks jääda.

AEGAON 
Aegaon on esimene Eesti käekellatootja, kelle julged ja tavapärasest erinevad disainid on tänaseks pälvinud huvi ja heakskiitu USA-st Austraaliani ja kõikjal, mis jääb nende vahele. See on bränd, mille disain kõnetab inimesi läbi isikupära, mitte luksuse, väärtustades indiviidi ülivõimeid, milleks peab tema ideid, andeid, unistusi ja sihikindlust selle kõige realiseerimisel. Aegaon ühendab sajanditega välja kujunenud teadmised kvaliteedist oma unikaalsete disainidega, luues käekellasid neile, kes otsivad alternatiivi harjumuspärasele. Aegaon on kodumaine väiketootja aastast 2012, kelle käekellad valmivad Eestis, kasutades Šveitsi ja teiste tunnustatud tootjate mehhanisme.

 

Aegaon kelladele soodustused ei rakendu!


Lisainfo
Mõõtmed

Diameeter 38mm

Kella stiil Naiste käekell
Kella materjal Roostevaba teras
Rihma materjal Metall
Veekindel 5 ATM
Klaasi tüüp Safiir
Mehhanism

Ronda